Nuru masáž v Praze: Jak se připravit

Nuru masáž v Praze: Jak se připravit říj, 28 2023

Co je to Nuru masáž a proč ji zkusit

Nuru masáž pochází ze starověkého Japonska a je charakteristická svým unikátním způsobem, jak přinášet tělu relaxaci a harmonii. Ležím na masérském stole ve speciálním gelovém oblečení a cítím, jak masérka pomalu aplikuje speciální nori gel na mé tělo. Texture gelu je hutná, kluzká, ale příjemně chladivá. Cítíte, jak vaše tělo napětí opouští a místo něj se dostavuje pocit uvolnění a klidu. Je to opravdu zážitek, který bych doporučila každému, kdo potřebuje zapomenout na stres a starosti každodenního života.

Výhody a přínosy Nuru masáže

Nuru masáž má řadu úžasných přínosů pro tělo a duši. Pro mě je jeden z hlavních benefitů, že mi pomáhá udržovat moji tělesnou a duševní rovnováhu. Když cítím, že je můj život plný stresu a rušivých prvků, tak si zarezervuji termín pro Nuru masáž. Když se poté cítím vyrovnanější, vím, že to byla správná volba. A navíc, jestliže trpíte nějakými fyzickými problémy, jako je například bolest zad, tak vězte, že Nuru masáž může být také úžasnou pomocí.

Co očekávat při Nuru masáži

Jak procházíte dveřmi, pocítíte atmosféru klidu, pohody a harmonie. Místo je osvětlené svíčkami a já cítím vůni esenciálních olejů. Masérka vás seznámí s procesem a začne s masáží. Jakmile pocítíte první dotek, uvědomíte si, proč je tahle masáž tak oblíbená. Je to opravdu zážitek, který bych doporučila každému, kdo potřebuje zapomenout na stres a starosti každodenního života. Po skončení masáže budete mít možnost si opláchnout gel v teplé sprše a užít si ještě chvilku klidu a pohody.

Jak se připravit na Nuru masáž

Příprava na Nuru masáž nespočívá pouze v tom, že si zajistíte volný čas a nalezneme vhodnou masérku. Do toho všeho by měla patřit také určitá duchovní a tělesná příprava. Není bezvýznamné, jaký jste měli den před masáží, jestli jste se řádně vyspali, jste zdraví a v dobré psychické pohodě. Ačkoli je nuru masáž zážitek samotný, podstatné je i to, jak k ní přistupujete a jak se na ni připravujete. Je dobré si vzít na masáž dostatek času a nevnímat ji jako další bod v naplněném programu, ale jako chvíli odpočinku a relaxace, na kterou se těšíte.

Rady a tipy pro ty, kteří chtějí vyzkoušet Nuru masáž

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet Nuru masáž, mám pro vás několik tipů. Nejprve si udělejte dostatek času. Nuru masáž není něco, co byste měli dělat ve spěchu, naopak, měli byste si dovolit relaxovat a být naprosto v klidu. Neměli byste také jít na masáž s plným žaludkem. Před masáží je lepší jíst lehkou stravu. A na závěr, jestli jste trochu nesmělí a nejste si jisti, co očekávat, tak se nebojte zeptat. Masérka bude ráda, když ji na cokoliv upozorníte, přeci jen, je to ona, kdo vám bude masáž provádět.