Nuru masáž: Jak ji můžete zařadit do svého života

Nuru masáž: Jak ji můžete zařadit do svého života říj, 7 2023

Mysterium nuru masáže

Už jsem vám kdy vyprávěla o svých zážitcích z nuru masáže? Říkáte si, co to vlastně je? Nuru masáž je formou masáže, která pochází z Japonska a její jméno znamená "klesající". Je to kvůli vlastnosti jemného nuru gelu, který se používá pro toto typ masáže. Celé tělo je zabalené do tohoto gelu a masérka pak svým tělem masíruje vaše tělo. Slyšíte to pravděpodobně poprvé. Ale ano, to je nuru masáž. Je to jedinečné, erotické a velmi relaxační zkušenosti, které můžete zažít.

Výhody nuru masáže

Nuru masáž má řadu výhod pro naše tělo i mysl. Je to kombinace fyzické a psychické relaxace, která prokazatelně redukuje stres a úzkosti. Na fyzické úrovni může nuru masáž pomoct rozptýlit bolesti a napětí v těle, zvláště pokud jste dlouho seděli za počítačem nebo se věnovali náročným motorickým činnostem. Pravidelná nuru masáž také zlepšuje krevní oběh a tak pomáhá detoxikovat tělo a zlepšuje spánek.

Co potřebujete pro nuru masáž

Nuru masáž vyžaduje několik specifik, aby byla co nejefektivnější a aby vám poskytla plné benefity. Předně, potřebujete pravý nuru gel. Nuru gel je specifický gel, který se používá právě pro tento druh masáže. Je vyrobený z mořských řas a je známý svým kluzkým povrchem a jedinečnou konzistencí. Kromě toho, budete potřebovat masážní místnost s vhodným povrchem – masážní matraci nebo velké ručníky, které absorbují přebytečný gel.

Jak provádět nuru masáž

S nuru masáží se můžete setkat v různých masážních salonech, ale pokud se vám nelíbí myšlenka být nahý před cizími lidmi, můžete se této masáže naučit v domácím prostředí. Stačí si pohodlně lehnout na matraci nebo ručníky a nechat maséra (nebo masérku), aby vám apliokoval(a) nuru gel na celé tělo. Poté začne maséra s masáží těla pomocí svého těla. Je to úžasný pocit, který se dá těžko popsat slovy – to musíte zažít!

Co očekávat od nuru masáže

Jestli jste zvědaví na nuru masáž a chcete vědět, co přesně očekávat, tak vám mohu vyprávět o svých zkušenostech. Poprvé, když mi masérka naplno aplikovala gel na tělo, jsem cítila něco mezi výbuchem smyslů a blaženým klidem. Celá jsem se otřásla a málem jsem se vyděsila. Ale pak, když jsem cítila, jak masérka klouže po mém těle a jak se všechna napětí a stres pomalu rozpouštějí v jejím jemném dotyku, uvědomila jsem si, jak úžasné toto je a začala jsem si to opravdu užívat. Je to zkušenost, kterou bych si přála každému.

Komu je nuru masáž určena

Nuru masáž je určená pro všechny, kdo hledají hlubokou formu relaxace a povýšení svého života na další úroveň. Jedná se o velmi intimní formu masáže, kterou si může užít každý, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Jednota mezi dvěma těly a myslí, to je klíčem k dosažení hluboké relaxace a otevírá nové dimenze našeho vědomí. A to je něco, co v dnešním uspěchaném světě opravdu potřebujeme.

Jak zařadit nuru masáž do každodenního života

Jestli se vám líbí myšlenka nuru masáže a ráda byste ji začala zařazovat do svého života, mohu vám srdečně doporučit, abyste začala jít pravidelně na nuru masáže. V České republice je již několik salonů, které tuto službu nabízí. Ale pokud máte obavy o své soukromí, můžete se naučit, jak provést nuru masáž doma. Jistě, pokud máte partnera, nuru masáž může být skvělým způsobem, jak posílit svůj vztah a vytvořit nové intimní zkušenosti. Buďte otevření novým věcem a uvidíte, jak vám nuru masáž změní život.