Podívejte se na svět masáže lingamu v Praze

Podívejte se na svět masáže lingamu v Praze zář, 15 2023

Úvod do světa masáže lingamu

Jakmile jsem poprvé slyšela o masáži lingamu, byla jsem zvědavá, ale trochu nejistá. Mají něco společného s východními filozofiemi, jóga praxí a možná dokonce i s tantra? No, jak jsem zjistila, možná a možná ne. Což je ve skutečnosti velmi zajímavé.

Masáž lingamu je technika, která pochází z tradice tantry, dávné indické filozofie, která se zaměřuje na spojení sexuality a spirituality. Lingam je sanskrtský termín pro mužský sexuální orgán a je obecně považován za zdroj mužské energie. Tato energie, známá jako kundalini, je považována za zdroj životní síly a může po masáži ovlivnit zdraví a pohodu mužů. Ale abyste to pochopili lépe, měli byste se seznámit s teorií kundalini.

Teorie Kundalini a masáže lingamu

V sanskrtských textech je kundalini zmiňována jako spící, zamotaná hadice na konci páteře. Protože se jedná o energetickou sílu, kundalini se může probudit a stoupat nahoru přes chakry, což jsou energetické centra v těle. Existuje sedm hlavních chakr, každá spojená s určitými aspekty osobnosti a tělesného zdraví.

Tato energie může být probuzena masáží lingamu, což nejen pomáhá de-stresovat a odstraňovat toxiny, ale také umožňuje mužům lépe seznámit se se svým tělem a jeho potřebami. Překvapivě je toho mnohem víc než jen sexuální uspokojení.

Prožitek masáže lingamu

Být na takové masáži byl pro mě osobně nepochybně nepopsatelný zážitek. Bylo to tak trochu jako jít na jógu, ale místo toho, aby se někdo snažil protáhnout mé tělo, se zvláštní pozornost věnuje jedné velmi specifické části mého těla.

A mám na mysli samozřejmě oblast genitálií. Během masáže lingamu se masér nebo masérka zaměří na oblast genitálií a další intimní partie těla.

Co přináší masáž lingamu

Ale proč by někdo chtěl podstoupit takovou masáž? No, to je dobrou otázkou! Může to být ze zvědavosti, touhy prozkoumat nové formy potěšení, nebo snad touhy po hlubším propojení s vlastním tělem.

Ale také to může být způsob, jak prozkoumat nové formy sexuality a možnost dosáhnutí vyššího stavu vědomí. V každém případě jsem byla po masáži lingamu překvapena, kolik jsem se o svém těle dozvěděla.

Jak najít správného terapeuta pro masáž lingamu

Když jsem hledala terapeuta na masáž lingamu, myslela jsem si, že je to trochu jako vyhledávat maséra na normální, klidnou masáž. Ale jak jsem zjistila, je to o něco komplikovanější. Nejen, že chcete někoho, kdo má certifikaci a zkušenosti, ale také někoho, kdo se cítí vhodný pro vás.

A pokud máte obavy ohledně toho, co s sebou při masáži lingamu přinést, opravdu nestačí nic víc než otevřená mysl.

Přívětivý svět masáže lingamu

Co je tedy konečné rozhodnutí? Myslím, že masáž lingamu je fascinující prozkoumání svého těla a sexuality, ať už jste muž nebo žena. Je to jiný způsob, jak se podívat na svoji sexualitu a jak se s ní spojit na hlubší úrovni. Je to uvolňující, osvobozující a hluboce uspokojující zážitek, který bych doporučila každému, kdo hledá něco nového a vzrušujícího.