Podmínky používání

čec, 15 2023

Úvod

Vítejte na webové stránce Erotické Masáže Praha. Přístupem, prohlížením či používáním této stránky souhlasíte s následujícími podmínkami používání. Tyto podmínky se vztahují na celý obsah a funkčnost stránky. Prosíme, pečlivě si přečtěte následující informace. Přístupem a používáním služeb tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami prezentovanými na této stránce. Pokud s jakoukoliv částí těchto podmínek nesouhlasíte, nejste oprávněni tyto webové stránky používat. Tento dokument je právně závazný a reguluje vzájemný vztah mezi poskytovatelem služby a uživatelem.

Služby poskytované na webu

Stránka Erotické Masáže Praha poskytuje informace o erotických masážních salónech v Praze a jejich službách. Naše služby zahrnují poskytování informačních materiálů týkajících se nabídky erotických masáží, rezervace termínů, poskytování kontaktů na masážní salony a osvětu v oblasti erotických služeb. Obsah praha-zumba.cz je přístupný bez poplatků a je určen pouze pro osobní, nekomerční užití.

Odpovědnost a omezení používání

Obsah webových stránek, včetně textů, grafik, fotografií a dalších vizuálních materiálů, je chráněn autorskými právy a jinými právními normami. Není dovoleno kopírovat, distribuovat, zobrazovat nebo provádět jakoukoliv jinou akci s obsahem tohoto webu bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránky Radovan Černohous, Botanická 68a, 602 00 Brno-střed, Česká republika, email: [email protected].